Žiema pamestinukams bus ne tokia šalta

Už lango jau žvarbu, artėja ir tikri žiemos šalčiai. Margaritos centro siuvėjos jau antrus metus iš eilės pasirūpino, kad Panevėžio gyvūnų globos gyventojams žiemoti būtų šilčiau.

Akcijos „Padėkime keturkojams draugams“ sumanytojos ir iniciatorės mokytojos Linos Pumputienės rūpesčiu, siuvėjų profesijos mokinės (S19 grupė) jau nebenaudojamus bendrabučio čiužinius pavertė šiltais ir patogiais gultais prieglaudos gyventojams.

Naujų šeimininkų belaukiantiems gyvūnėliams pasišovė ir bendrabučio mokiniai su auklėtoja, geranoriškai nusiteikusi centro administracija, mokytojai ir mokiniai.

Per kasmetine tradicija virstančią akciją Margaritos atstovai šuniukams ier kačiukams nuvežė 20 gultų, 15 kg maisto, 50 Eur, skirtų taip reikalingai veterinarų pagalbai.

„Matome, kad tokios akcijos labai reikalingos, nes jų dėka išmestiems gyvūnėliams padedame išgyventi, pasveikti ir nesušalti. Visiems dalyvavusiems akcijoje tariame AČIŪ ir tikimės, kad kitais metais atsiras daugiau norinčiųjų aukoti“, – sako mokytoja L. Pumputienė.

www.margarita.lt

Nu0traukos iš Panevėžio gyvūnų globos draugijos Facebook paskyros

EnglishLithuanian