Ž.Vaicekauskas Aukštaitijos IT olimpiadoje – pirmas!

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla sukvietė Aukštaitijos profesinių mokyklų mokinius į Informacinių technologijų olimpiadą „IT žvilgsnis per profesijos prizmę“.

Rokiškio, Biržų, Vabalninko ir Panevėžio mokyklų mokiniai daugiau nei tris valandas bandė įveikti pateiktas užduotis. Šauniai galynėjosi Margaritos mokyklos mokiniai Gabija Arcimavičiūtė (KT17), Deividas Pašakarnis (A16), na, o čempionu tapo Žygimantas Vaicekauskas (A16). Sveikiname!

Kol mokiniai varžėsi informacinių technologijų žiniomis, šaunūs renginio organizatoriai rokiškėnai pakvietė atvykusius mokytojus susipažinti su Rokiškio dvaro ekspozicijomis ir pasižvalgyti po patį miestą. Šeimininkai aprodė ir mokyklos pasididžiavimą – pačių įrengtas klases, dirbtuves ir puikią sporto salę.

Pastaruoju metu tai jau ne pirmas mūsiškių puikus pasirodymas respublikinėje arenoje. Kaip jau rašė www.margarita.lt, D.Pašakarnis ir Ž.Vaicekauskas neseniai su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtu žemėlapiu „Nepriklausomybės aikštė“ Lietuvoje užėmė trečiąją vietą.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian