Viskas jau išrasta? Klysti! Išrinktas Fantastiškiausias ateities gaminys

Drąsiai galima teigti – Margaritos mokykloje mokosi tikri būsimieji išradėjai. Neribota fantazija ir daugybė naujoviškų idėjų buvo pateikta Verslumo savaitę, kuriant Fantastiškiausią ateities gaminį.

Dar 1889 m. JAV patentų biuro vadovas Charlesas Duellas pasiūlė vyriausybei uždaryti biurą teigdamas, kad viskas, ką buvo galima išrasti, jau išrasta… Jei ir tu manai, kad daugiau tikrai nieko nebeįmanoma sukurti, klysti! Juk pasaulis nuolat keičiasi ir jis labiausiai keičiasi dėl to, kad žmonės nuolatos vis ką nors nauja sugalvoja! Kaip teigė Tomas Edisonas, tik išsiaiškink, ko reikia pasauliui, ir išrask tai! Ir nebijok pasirodyti kvailiu, nes pati absurdiškiausia, pati beprotiškiausia idėja ateityje gali tapti labai netgi genialia!

Nepabijoję būti originaliais ir išradingais, pasitelkę nestereotipinį mąstymą ir visas kūrybiškumo galias, Verslumo savaitę Margaritos mokyklos 9-10 klasių mokiniai kūrė ir piešė ateities pasaulyje labai praversiančius, mūsų kasdieną palengvinančius gaminius.

Inovatyviu mąstymu stebino mokiniai, kūrę super ratus, kurie geba pasikeisti priklausomai nuo kelio dangos, elektra įkraunamus riedučius, kurie važiuoja patys, išmaniuosius langus, atliekančius labai daug funkcijų, ir kitus gaminius, kurių norėtų kiekvienas. Na, o pats paklausiausias produktas būtų telefonas su niekada neišsikraunančia baterija. Pirktų visi!

Balsavimo būdu išrinktas „Fantastiškiausias ateities gaminys 2017“ ir juo tapo 10a klasės mokinės Skaistės Galkutės sukurtas laikrodis, sugebantis atsukti laiką. SVEIKINIMAI!

Na, o dailinti kūrinius mokiniams labai padėjo dailės mokytoja Nona Tamošiūnienė.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

 

EnglishLithuanian