Vasarą Italijoje prisiminus…

Turiningą ir įspūdžių pilną vasarą turėjo Margaritos mokyklos mokiniai Dominyka Pajuodytė, Viktorija Žandaraitė, Rūta Ranonytė, Gabija Mužaitė, Marius Kriaučiūnas ir Grafas Udalcovas. Viešbučio darbuotojo specialybės besimokantys panevėžiečiai Italijoje atliko keturių savaičių praktiką viešbutyje pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą.

Projekto dalyviai gilino savo žinias ir tobulino profesines kompetencijas tvarkydami viešbučio kambarius ir bendro naudojimo patalpas, prižiūrėdami lauko aplinką, skalbdami ir lygindami patalynę ir asistuodami virtuvėje gaminant pusryčius, pietus ir vakarienę

Jaunuoliai gyveno Vico del Gargano miestelyje, kuris mokinius stebino savo siauromis gatvelėmis, draugiškais žmonėmis. Laisvalaikiu, kartu su lydinčiais mokytojais, mokiniai lankė Apulijos regiono įžymias vietas. Margaritos mokyklos mokiniai aplankė Vieste, Peschici, Rodi, Monte Sant Angelo. Šių išvykų metu buvo suteikta puiki galimybė susipažinti su Italijos kultūra, tradicijomis, papročiais ir gyvenimo būdu.

Mokiniai įsitikinę, kad praktikos metu Italijoje patirti nuotykiai bei sukaupta patirtis išliks visam gyvenimui.

www.margarita.lt

 

EnglishLithuanian