“Moodle” mokomasis susitikimas Lenkijoje

Įgyvendinant ERASMUS+ programos 2 pagrindinio veiksmo strateginės partnerystės projektą „Closing The Gap in ICT“, 2017 kovo 6 – 10 d. įvyko trečiasis virtualios mokymosi aplinkos “Moodle” mokomasis susitikimas Lenkijoje, Bielsko Biala mieste.

Mūsų mokyklai atstovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Irma Zakarauskaitė, profesijos mokytojas metodininkas Mindaugas Yčas, P16 mokiniai Deividas Pašakarnis, Žygimantas Vaicekauskas ir K15 mokinys Mantas Pašakarnis. Susitikimo metu mokytojai dalyviai aptarė kiekvienos dalyvaujančios šalies paruoštas ir įkeltas į Moodle platformą chemijos, fizikos ar matematikos pamokas, ruošė klausimynus. Mokiniai dalyvavo dviejose atrinktose fizikos pamokose, kurias vedė Bulgarijos mokytoja ir Italijos mokiniai, ir atliko įvairias užduotis.

Kultūrinė programa buvo įspūdinga: dalyviai turėjo galimybę aplankyti ne tik Bielsko Bialos miesto rotušę, susitikti su miesto vicemeru, bet ir pasidairyti po Krokuvos senamiestį, nusileisti po žeme į druskų kasyklas Vieličkoje, pakilti į kalnus arkliais traukiamais vežimais Visloje ir patirti lenkišką svetingumą, klausantis liaudiškų melodijų ir ragaujant nacionalinių patiekalų, apsilankyti Aušvico koncentracijos stovyklose ir prisiminti skaudžius istorinius šios vietos įvykius.

Visi dalyviai grįžo pilni gražių įspūdžių ir nekantraudami laukia kito susitikimo Graikijoje balandžio mėnesį.

EnglishLithuanian