Moodle mokomasis susitikimas Graikijoje

Įgyvendinant ERASMUS+ programos 2 pagrindinio veiksmo strateginės partnerystės projektą „Closing The Gap in ICT“, 2017 balandžio 24 – 28 d. įvyko ketvirtasis virtualios mokymosi aplinkos Moodle mokomasis susitikimas Graikijoje, Tėbų mieste. Mūsų mokyklą atstovavo anglų kl. mokytoja metodininkė Irma Zakarauskaitė, profesijos mokytoja Rūta Kurnickienė, P16 grupės mokiniai Deividas Pašakarnis, Žygimantas Vaicekauskas, Ernestas Šimonis, Gytis Chomentauskas, Ovidijus Tiškevičius ir K15 grupės mokiniai Mantas Pašakarnis, Paulius Šimoliūnas ir Karolis Čerškus.

Šio susitikimo tikslas buvo dalyvių bendraamžių švietėjų (angl. peer to peer) veiklos įgyvendinimas. Dalyviai mokiniai iš Italijos, Lenkijos ir Lietuvos, naudodami virtualią mokymo/si aplinką Moodle, vedė mokymus, kurių metu mokino vienas kitą savo gimtosios kalbos (lietuviai mokino lenkus ir italus, lenkai mokino lietuvius ir italus, italai mokino lenkus ir lietuvius). Įvairios užduotys, kaip praktinė mokymo priemonė, buvo sukeltos į Moodle prieš susitikimą Graikijoje. Pamokų metu dalyviai mokiniai turėjo galimybę išgirsti kiekvienos iš šalių gimtosios kalbos skambesį, išmokti įvairių frazių, susipažinti su tos šalies papročiais ir kasdieniais įpročiais. Visi mokiniai buvo puikiai pasiruošę savo gimtosios kalbos pamokai kaip mokytojai, vedė jas linksmai ir išradingai. Po tokių pamokų mokiniai dalyviai susidraugavo ir su malonumu bandė pritaikyti išmoktas frazes bendraujant tarpusavyje.

Kultūrinės išvykos metu grožėjomės bizantinio stiliaus Osios Lukas vienuolynu,  antikinėmis graikų šventyklomis, stadionais ir kitais senoviniais radiniais Delfų ir Tėbų archeologiniuose muziejuose, vaikščiojome po Arachovos miestelį, įsikūrusi Parnaso kalno papėdėje.

Puikus oras ir draugiška aplinka supo mus viso susitikimo metu. Grįžome namo pilni nepakartojamų įspūdžių.

Irma Zakarauskaitė,
anglų kl. mokytoja 

EnglishLithuanian