Margaritos mokyklos krepšininkės tapo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių krepšinio čempionėmis! Balandį mūsiškės atstovaus Lietuvai XXV Baltijos šalių žaidynėse.
Kūno kultūros mokytoja Raimonda Bagdonaitė pasakojo, kad Alytuje vykę finalai pareikalavo daug jėgų. Į Dzūkijos sostinę atvažiavo visų regionų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus ir Panevėžio – stipriausios profesinių mokyklų komandos.
Kad patektų į kovą dėl pirmosios vietos, mūsų merginoms teko įveikti Šiaulių ir Visagino priešininkes. Na, o superfinale nugalėtos varžybų šeimininkės alytiškės. Trečiąją vietą užėmė principinės Margaritos mokyklos varžovės iš Šaulių.
Grįžusias čempiones pagerbė Margaritos mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis. Padėkojęs už pastangas ir palinkėjęs sėkmės Estijoje vyksiančiose Baltijos šalių žaidynėse, mokyklos vadovas krepšininkėms ir jų trenerei R.Bagdonaitei įteikė padėkos diplomus.
Dėl patekimo į respublikinį finalą šiomis dienomis kovoja ir Margaritos mokyklos krepšinio komandos vaikinai. Kol kas sekasi neprastai: pastarąsias rungtynes Panevėžio regiono turnyre mūsiškiai nugalėjo Joniškėlio J.Karpio žemės ūkio mokyklą.
www.margarita.lt