Sveikatingumo renginys: bėgome, žaidėme tinklinį ir… valgėme

Spalio 13 d. Margaritos centre surengtas trijų dalių Sveikatingumo renginys, prasidėję tradiciniu – jau 8-uoju – Solidarumo bėgimu „Pasiruošt – dėmesio – jungiamės prie šauniausio bėgimo Lietuvoje“.

Solidarumo bėgimo tikslas – prisidėti prie teigiamų Lietuvos ir Ukrainos vaikų gyvenimo pokyčių. Ne tik bėgome, bet ir rinkome lėšas kilniam tikslui. Buvo paaukota 70.00 Eur. Mūsų surinktos aukos padės įgyvendinti tėvystės auklėjimo programą Lietuvoje. Taip pat prisidėsime prie pagalbos negalią turintiems vaikams Ukrainoje. Jiems bus perkami vežimėliai, įtvarai.

Antroji renginio dalis – tarpklasinės tinklinio varžybos. Džiugu, kad komandas sudarė net septynios klasės ir mokytojai:  I ir II gimnazijos klasės, I kurso kl. P21,V21, SA/SD21, II kurso kl. KT20 ir V20.

Po įnirtingos, veržlios kovos III vietą iškovojo V21 klasės komanda, II vietą – V20 klasės komanda, I vietą – SA/SD kl. komanda. Sveikiname prizininkus ir visus dalyvavusiuosius. Jūs visi šaunuoliai!

Jeigu pirmoji dalis buvo skirta sielai ir kūnui ugdyti/is, tai trečioji – skrandį pradžiuginti. Kas norėjo, galėjo nueiti į mokyklos valgyklą paskanauti sveikuoliškų patiekalų.

Dėkojame valgyklos darbuotojom už išradingumą ir geranoriškumą. Dėkojame renginio fotografui mokytojui Mindaugui Yčui.

Renginio organizatorių fizinio ugdymo mokytojų vardu
Loreta Masiliūnienė

EnglishLithuanian