Svečiai Panevėžį pasiekė su nuotykiais

Margaritos mokykla pirmadienį priėmė profesinių mokyklų mokytojus ir mokinius iš 7 šalių: Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos, Bulgarijos ir Švedijos. Čia visą savaitę vyks virtualaus mokymosi aplinkos „Moodle“ mokymai, vykdant ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Closing the Gap in ICT“.

Tiesa, visų svečių iš karto nesulaukėme. Bulgarai Panevėžį pasiekė su nuotykiais tik vėlai vakare. Mat, atskridę iš Burgaso miesto į Sofiją, o iš Bulgarijos sostinės į Vieną, projekto dalyviai turėjo persėsti į lėktuvą, skrendantį į Vilnių. Deja, nespėjo ir lėktuvas išskrido į Lietuvos sostinę su bagažu, bet… be mūsų partnerių bulgarų. Šiems teko autobusu važiuoti į Varšuvą, o iš ten – į Panevėžį.

Kiti projekto dalyviai dieną pradėjo viešnage į Panevėžio miesto savivaldybę, kur juos priėmė meras Rytis Mykolas Račkauskas.

„Malonu jus matyti Panevėžyje. Jūsų vizito tema – informacinės ir komunikacinės technologijos – labai įdomi ir aktuali šiandienos kontekste, ypač tai svarbu jaunimui. Neabejoju, kad jūsų kartos žmonės ir bus tie, kurie sumažins informacinę ir technologinę atskirtį tarptautiniame lygmenyje. Linkiu  įdomios viešnagės, malonių susitikimų, išsivežti kuo geresnių įspūdžių iš mūsų miesto“, – sveikindamas svečius sakė meras R.Račkauskas.

Vėliau svečiai turėjo trumpą ekskursiją po rudeninį Panevėžį, o pasistiprinę pietumis mokyklos valgykloje, kibo į mokslus.

Vakare Margaritos mokyklos sportininkai pakvietė svečius pažaisti populiariausio mūsų šalies žaidimo krepšinio ir tinklinio.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian