Su anglų kalba pasaulyje nepražūsi

Panevėžio lankytinų vietų beieškant.

Šiemet “Anglų kasdienės kalbos vartojimo įgūdžių tobulinimo” būrelio veiklose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, kuriems buvo aktualus kalbėjimas ir pasiruošimas anglų kalbos baigiamąjam egzaminui, todėl visos temos ir užsiėmimai buvo orientuoti daugiausiai į šiuos mokinius. Džiugina tai, kad kai kurie dvyliktokai padarė asmeninę pažangą kalbėjimo užduočių atlikime, kas tikėtina pagerins asmeninius rezultatus laikant anglų kalbos egzaminą.

Vienuoliktokams šios veiklos taip pat buvo naudingos, nes tai pagerino jų kalbėjimo įgūdžius kalbant apie maistą ir mitybą, užsisakant kambarius viešbutyje ar maistą kavinėje, kultūrą ar meną. Pasak jų – jie drąsiau ir užtikrinčiau jautėsi anglų kalbos pamokose bei neprarasdavo žado netikėtai anglų kalba  užkalbinti gatvėje.

Būrelio dalyvis Kornelijus Narmontas dalyvavo anglų kalbos “Kings” olimpiados rudens sesijos finale ir mūsų mokyklos mokinių tarpe užėmė antrą vietą (respublikiniu mastu 13 iš 77 dalyvių).

Būrelio dalyviams patiko pamokos netradicinėse erdvėse, pvz. renginyje „Susitikime penktadienį“, kavinukėje, užsisakant kavos ir desertą, „Lobių medžioklėje“, randant Panevėžio miesto lankytinus objektus bei pristatant juos.

Tačiau svarbiausias buvo nuoširdus ir atviras bendravimas!

Odeta Zakarevičienė
būrelio vadovė 

EnglishLithuanian