eu-erasmus_1

Gerbiami mokiniai,

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla įgyvendina „Erasmus+ programos mobilumo projektą „Profesinės patirties plėtra ES šalyse“ Nr. 2016-1-LT01-KA102-023035.

Projekto pagalba mokykla siekia sudaryti galimybę 24 mokiniams atlikti trijų savaičių praktiką  Jungtinėje Karalystėje, Portugalijoje, Italijoje ir Ispanijoje.

Pagrindinis projekto tikslas – profesinių kompetencijų tobulinimas užsienio šalių verslo paslaugų sektoriuje, plėtojant kūrybiškumą, inovacijas, kurios prisidės prie sėkmingos integracijos į darbo rinką. Mobilumo metu įgyti pasiekimai bus pripažinti siunčiančios organizacijos, bus išduoti Europass mobilumo dokumentai ir sertifikatai, įrodantys apie įgytas naujas žinias, įgūdžius ir kompetencijas.

Kviečiame III kurso mokinius aktyviai dalyvauti atrankoje ir vykti į stažuotes Jungtinėje Karalystėje, Portugalijoje, Italijoje ir Ispanijoje.

Dalyvių atrankos kriterijai: bendras pažangumas, pamokų lankomumas, anglų kalbos žinios.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas profesinei dalyvių motyvacijai.

Pageidaujantys dalyvauti atrankoje turi užpildyti prašymą, dalyvių atrankos anketą ir pateikti savo grupės vadovui arba projekto vadovei adresu: Klaipėdos g. 146, III a. 305 kab. iki gruodžio 12 d.

Mokinių atranka vyks 2016 m. gruodžio 15 d.

Atranką vykdys direktoriaus įsakymu sudaryta atrankos komisija.

Atrankos formą atsisiųskite čia


„ERASMUS+“ programos  2 pagrindinio veiksmo strateginės partnerystės projektas Nr. 2015-1-DE03-KA219-013780-2

„Closing The Gap in ICT“

Atrankos forma – prašymas

EnglishLithuanian