Projekto rezultatas – Kalėdų mugės scena

Margaritos mokykloje šią savaitę plušo mokytojos ir auklėtojos iš Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų ir darželių-lopšelių. ERASMUS+ programos projekto dalyviai gamino grožybes, papuošiančias “Cido” arenoje vyksiančios Kalėdinės mugės sceną. Na, o floristikos paslapčių dalyviams dalijo mūsų partnerės iš Latvijos floristikos mokyklos “Grieta 3” vadovė Ligita DANENBERG.

Kolegės Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos floristikos mokytoja Vida Čereškevičienė ir Jelgavos mokyklos “Grieta 3” vadovė Ligita Danenberg.

Didžiausioje regiono Kalėdinėje mugėje “Cido” arenoje, prasidėsiančioje rytoj, penktadienį, Margaritos mokyklai patikėta itin svarbi užduotis – papuošti didžiąją renginio sceną. Pernai mūsų florisčių darbas buvo įvertintas puikiai, todėl ir šiemet mugės organizatoriai – mūsų socialiniai partneriai Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai – patikėjo šį atsakingą darbą mūsų mokyklai.

Projekto dalyvių rezultatai bus matomi “Cido” arenoje šį savaitgalį.

Šiemet, vykdydami ERASMUS+ programos projektą, pakvietėme ir viešnią iš kaimyninės Latvijos. Šioje šalyje žinomos Jelgavos privačios floristikos mokyklos vadovė Ligita Danenberg mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi ir profesijos paslaptimis. Jos padedamos scenos papuošalus kūrė ir savo rankomis gamino per dešimtį Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir darželių-lopšelių auklėtojų.

“Tai – ne pirmas mūsų bendras projektas su “Grieta 3″ mokykla”, – pasakoja Margaritos mokyklos floristikos mokytoja Vida Čereškevičienė.

Iš paprastų dalykų gimsta nuostabus dirbiniai.

Pasak jos, šių metų vasarą, taip pat pagal ERASMUS+ programos projektą, mokyklos floristės stažavosi “Grieta 3” mokykloje Jelgavoje, o vėliau savo sugebėjimus rodė tarptautiniame Ventspilio gėlių kilimų festivalyje „­Latvija – šalis, kuri žydi“.

Tautvydas Anilionis, Margaritos mokyklos direktorius, sako, kad tokios europinių projektų suteikiamos galimybės – puiki proga pasidalinti patirtimi su Europos Sąjungos profesinėmis mokyklomis.

“Esame tarptautiška mokykla, todėl neabejoju, kad ir toliau semsimės ir dalinsimės patirtimi su daugelio Europos šalių mokyklomis. Ypač malonu, kad toks bendradarbiavimas duoda ir konkrečių rezultatų, šiuo atveju – regiono Kalėdinės mugės scenos puošyba, kurią, tikiuosi, šį savaitgalį įvertins panevėžiečiai ir miesto svečiai”, – sako T. Anilionis.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian