Prasidėjusioje mugėje – ryškūs Margaritos mokyklos pėdsakai

Margaritos mokyklos puošta scena.

Panevėžio „Cido“ arenoje prasidėjo tris dienas (gruodžio 7-9 dienomis) vyksianti „Kalėdinė mugė“. Didžiausioje regiono mugėje ryškiai matoma ir Margaritos mokykla. Arenos scenos įvaizdžio autoriai – mūsų mokyklos floristo programos specialistai. Lankomas ir mokyklos stendas.

Iš kairės: aktorius Laimutis Sėdžius, Margaritos mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Juozas Bečelis.

Penktadienį per mugės atidarymą renginio vedėjas Juozo Miltinio teatro aktorius Laimutis Sėdžius pažymėjo, kad gražuolė scena su daugybe eglučių – Margaritos mokyklos florisčių kūrybos vaisius. Ir ne tik. Šiemet, vykdydama ERASMUS+ programos projektą, mokykla į pagalbą puošti mugės didžiąją sceną pakvietė ir viešnią iš kaimyninės Latvijos. Šioje šalyje žinomos Jelgavos privačios floristikos mokyklos vadovė Ligita Danenberg mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi ir profesijos paslaptimis. Jos padedamos scenos papuošalus kūrė ir savo rankomis gamino dar per dešimtį Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir darželių-lopšelių auklėtojų.

Kūrybingoji florisčių komanda.

Margaritos mokyklos direktorius padėkojo partneriams, įteikė projekto dalyvėms pažymėjimus, visiems susirinkusiesiems palinkėjo jaukių ateinančių Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų.

www.margarita.lt
Audriaus Rudžio nuotr.

T.Anilionis, J.Bečelis, “Grieta 3” mokyklos vadovė Ligita Danenberg ir Margaritos mokyklos floristikos mokytoja Vida Čereškevičienė.
EnglishLithuanian