Prancūzai Panevėžio regione ieško įmonių praktikai atlikti

Į Panevėžio regione veikiančias profesinio orientavimo įstaigas, įmones žvalgytis atvyko prancūzai iš Poix-Terrono. Jie žvalgosi, kuriose įmonės galėtų atlikti praktiką jaunuoliai iš Prancūzijos.

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla direktorius Tautvydas Anilionis naujienų portalui JP pasakojo, kad dalyvavimas „Erasmus“ programoje praplėtė ne tik ryšius, bet ir galimybes dalyvauti įvairiuose projektuose.

„Užmegzti ryšius su prancūzais padėjo dr. Giedrė Cibulskaitė-Veršinskienė. Ji gyvena Paryžiuje ir yra Eurl Aristote direktorė. Su ja kartu atvyko du kompetentingi specialistai iš Poix-Terrono profesinio kompetencijos centro. Vadovas Stephan Boudrique ir jo pavaduotojas tarptautiniams projektams Djamel Aksas. Šis jų vizitas labai džiugina, nes jie žvalgosi, kuriose Panevėžio regiono įmonėse praktiką galėtų atlikti jaunieji prancūzai iš profesinio ugdymo centro“, – detaliai paaiškino svečių iš Prancūzijos vizito tikslą paslaugų ir verslo mokyklos vadovas.

Pasak T. Anilionio, jau įprasta, kad pagal „Erasmus“ programą lietuvaičiai važiuoja į užsienio šalis mokytis, atlikti praktiką.

„Šįsyk bus kitaip – pas mus atvažiuos jaunimas iš Prancūzijos atlikti praktikos. Apsilankėme Ukmergėje ir apžiūrėjome įmonę „Narbutas ir K˚“. Biržuose aplankėme „Tylos“ įmonę. Be to, susitikome su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmu prezidentu Sigitu Gailiūnu, generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi“, – pristatė prancūzų programą Panevėžio regione M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla direktorius ir teigė, jog jam svarbu, kad jaunuoliai iš Prancūzijos praktikas atliktų Panevėžio regione veikiančiose įmonėse.

www.jp.lt

EnglishLithuanian