Paskutinis skambutis: ir linksma, ir liūdna

Mindaugo Yčo sumontuota vaizdo medžiaga.

Aštuonioms Margaritos mokyklos grupėms jau nuskambėjo PASKUTINIS skambutis.  Tai – pirmoji absolventų laida, baigianti mokyklą, Lietuvai pradėjus skaičiuoti atkurtos valstybės antrąjį šimtmetį.

Nuotaikos įvairios: vieniems liūdna, kitiems linksma, tačiau visiems smalsu ir nekantru – kas laukia už naujo gyvenimo posūkio, kur, kaip sveikindama absolventus, sakė mokyklos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Grybauskienė, sprendimus teks priimti patiems, nusirašyti nebus nuo ko, nes vienodų variantų nebus.

Absolventai dainomis, žodžiais dėkojo mokytojams, žadėjo grįžti, aplankyti mokyklą, ją dosniai paremti, kai tik „uždirbs pirmąjį milijoną“.

Šmaikštumo neprarandantis mokyklos kapelionas Pavel Andžejevski tvirtino, kad jam mokiniai nuo pirmos dienos iki paskutinio skambučio nė kiek nepasikeitė.

„Kokie atėjote, tokie ir išeinate – su telefonais rankose ir su kapišonais, – juokavo dvasininkas ir rimtai pridėjo: – Svarbiausia, kur bebūtumėte, Lietuvoje ar svetur, niekada nepamirškite savo šaknų“.

Per Paskutinio skambučio minėjimą staigmeną pateikė ir klasių auklėtojos Laimutė Valterienė ir Lilijana Kuprienė, sudainavusios dainą savo absolventams.

Renginyje dainomis taip pat džiugino solistai Agnė ir Grafas, auklėtojos Jūratės Kiaunienės absolventai.

Daugybę ačiū mokytojai išgirdo iš baigiančiųjų mokyklą mokinių, jų tėvelių.

Kviečiame peržvelgti šimtadienio akimirkas fotografijų galerijoje.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian