Pasitikome Adventą

Direktorius Tautvydas Anilionis uždegė pirmąją Advento žvakutę.

Margaritos mokyklos bendruomenė susirinko į jaukų rytmetį, o vadovai ir klasių auklėtojai uždegė pirmąją Advento žvakutę.

Mokinių tarybos nariai, mokytojai priminė, kas katalikui yra Adventas ir kad, Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, turėtume pamąstyti, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime.

Mokinių tarybos nariai.

Nuo IV amžiaus Bažnyčia kviečia įprasminti kūdikėlio Jėzaus gimimo laukimą darant kuo daugiau gerų darbų. Adventas mums duotas tam, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulinant save, augant dvasia, sėjant aplink save džiaugsmą, gėrį, meilę ir grožį, paremtus tikruoju tikėjimu ir viltimi.

Metodininkė Loreta citavo  kun. A. Toliato pamąstymus apie Adventą:

Metodininkė Loreta Masiliūnienė

„Adventas yra kaip tik tas laikas, kai turime paruošti savo širdį tam, kad sugebėtume atpažinti Dievą. Jis tiesiog ateina. Ir mes arba verkiam ir sakom – vai vai, kokia neteisybė, kaip blogai, anksčiau taip nebūdavo… Arba pasitinkam Dievą su savo prakartėle. Dievas visvien ateina. Jam nereikia valdovų rūmų – Jis ateina į mūsų gyvenimus, į mūsų kasdienybę. Ir mums didžiausias iššūkis – Jį atpažinti”.

Advento rytmetį abiejuose mokyklos korpusuose organizavo Mokinių tarybos nariai Kamilė Baladziedaitė, Žyginta Savickaitė, Austėja Žamžickaitė, Evelina Vareikaitė, Eglė Petronytė,  Deimantas Rubštavičius, Augustas Užusienis,  metodininkė Loreta Masiliūnienė, socialinė pedagogė Ieva Gabriūnienė, mokytoja Rūta Kurnickienė.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian