Pagerbėme partizanus, laimėjome medalių

Direktoriaus pavaduotojas D.Gružinskas ir mokytojas V.Žemėtis

Rugsėjo 30 d. Anykščių rajone, Šimonių girioje prie Priegodo ežero vyko jau IV pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų kovos takais“. Jame Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokytojai ir mokiniai ne tik paminėjo Algimanto apygardos partizanų žūties 68-ąsias metines, bet ir parsivežė apdovanojimų.


Bėgime, sutraukusiame apie 200 dalyvių, Margaritos mokyklai atstovavo 11 bėgikų: nenuilstantys mokytojai Vytautas Žemėtis ir Raimonda Bagdonaitė, mokyklos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Danius Gružinskas bei aštuoni mokiniai. Sporto entuziastai bėgo dviejose distancijose – 7,7 ir 1,5 km.

Super Margaritos mokyklos komanda

Geriausiai sekėsi 9a klasės ir V-17 grupės mokiniams Lukui Arlauskui ir Rimai Raišelytei, savo grupėse iškovojusiems trečiąsias vietas. Jie buvo apdovanoti renginio rėmėjų taurėmis ir dovanomis. Organizatoriai nepamiršo visų dalyvių – visi gavo atminimo medalius.

Savo knygą V.Žemėčiui pasirašo olimpinė, pasaulio ir Europos krepšinio čempionė Angelė Rupšienė

“Renginys iš tikro buvo įspūdingas: gera nuotaika, prasminga istorinė proga – prisiminėme žuvusius už Lietuvos Laisvę partizanus. Mūsų mokykla šiame bėgime dalyvavo jau trečią kartą. Neabejoju, kad bėgsime ir kitąmet”, – sako pavaduotojas D.Gružinskas.
Pirmą kartą pagarbos bėgimas, skirtas Algimanto apygardos partizanų žūties 65-osioms metinėms. Buvo surengtas 2014 m. Renginio iniciatoriai – Lietuvos politinių kalinių bei tremtinių sąjungos Anykščių skyrius ir Lietuvos šaulių sąjungos Utenos rinktinė. Starto vieta buvo paskirta prie buvusio vadavietės bunkerio, finišas – Svėdasuose prie Laisvės paminklo.

www.margarita.lt

 

 

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian