Padėjome ir vaikams iš okupuotos Ukrainos teritorijos

Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių moksleivių bėgo tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi. Solidarumo bėgime 2019 dalyvavo ir Margaritos centro I-II gimnazijos ir KT18 klasės.

Šiais metais organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuoto bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia. Prie šių kilnių tikslų prisidėjo ir mūsų mokiniai – kiekvienas bėgimo  dalyvis paaukojo 0,50 Eur už nubėgtą 1 kilometrą. Margaritos komanda paaukojo 50 Eurų.

 

Per penkerius Solidarumo bėgimo metus surinkta parama padėjo tūkstančiams Lietuvos dienos centrų vaikams, sukūrė daug pozityvių pokyčių ir už Lietuvos ribų. Zambijos Chikabuke miestelio bendruomenė džiaugiasi įrengtu medicinos punktu, Mikutos kaimo mokyklos vaikai – mokykliniais reikmenimis, o Rusijos okupuotose Luhansko ir Donecko srityse gyvenantys Ukrainos vaikai saugiai žaidžia įrengtose žaidimų aikštelėse.

Šių metų Solidarumo bėgimą jau keletą metų iš eilės globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian