O tu, ar verslus?

Tarptautinės verslumo savaitės proga lapkritį Margaritos mokykloje vyksta jaunimo verslumą skatinantys renginiai. Esame įsitikinę, kad pas mus mokosi daug būsimų sėkmingų verslininkų!

Sėkmingam verslui reikia ne tik idėjos, bet ir nemažo žinių bagažo, tad mokyklos bendruomenė rinkosi į Valstybinės mokesčių inspekcijos seminarą, kur daugiau sužinojo apie individualią veiklą ir mokesčius.

Įstatymų, mokesčių sistemos žinios yra būtinos, tačiau, norint pradėti verslą, išmintinga vadovautis sėkmingų verslininkų patarimais ir mokytis iš jų. Būsimieji Margaritos mokyklos verslininkai susitiko su UAB „Molio Motiejukas“ direktore, tradicinės keramikos dirbtuvių „Amatų kalnelis“ įkūrėja Renata Umbrasiene.

Ji smulkiojo verslo paslaugų teikėjams pasakojo savo verslo sėkmės istoriją, supažindino su dirbtuvėmis, prekių ir paslaugų asortimentu, atskleidė verslo sėkmės paslaptis ir mielai dalijo patarimus būsimiesiems verslininkams. Be galo mieli ir simpatiški gaminiai gimsta tik „degančių“ akių ir kūrybiškų rankų pagalba. Įsitikinti tuo galite ir jūs: http://motiejukas.com!

Teorines žinias apie verslą ir pardavimus mokiniai pasitikrino ir praktiškai Margaritos mokykloje vykusiame mokykliniame turgelyje.

Perkamiausios čia buvo virėjų (M16 gr.) ir viešbučio darbuotojų (VD17 gr.) iškeptos bandelės. Kiekvienais metais populiarumo sulaukia ir mūsų mokyklos bityno natūralaus vaško žvakės.

Savo siuvinius ir mezginius demonstravo ir pirkėjams pasimatuoti siūlė siuvėjos iš S17 gr. Rankų darbo gaminius pardavinėjo III k. smulkiojo verslo paslaugų teikėjai. Mūsų mokyklos mokiniai įrodė, kad ne tik puikiai kepa, siūna, mezga, bet ir parduoti moka!

Tuo verslumo renginiai mūsų mokykloje dar nesibaigė, nes kitą savaitę dar laukia didysis Verslumo konkursas, kuriame varžysis daugiau nei 7 mūsų mokyklos komandos. Jei dar neužsiregistravote, suskubkite (iki lapkričio 23 d.): verslumo.savaite@gmail.com.

Danguolė Trepulienė
profesijos mokytoja

EnglishLithuanian