Nešame gerumo užkratą

Margaritos mokyklos 10a klasės mokiniai nusprendė prisidėti prie socialinės akcijos „Užkrėsk gerumu“.

Kovo 9 dieną lankėmės Kaimiškyje įsikūrusioje gyvūnų globos draugijoje, kur mokinius maloniai pasitiko ir apie prieglaudoje gyvenančius gyvūnus papasakojo savanorės. Beglobiams gyvūnams padovanojome maisto, kraiko ir kitų reikalingų daiktų.  Liko neišdildomi įspūdžiai, nes mokiniai galėjo gyvūnėlius ne tik paglostyti, bet ir pavedžioti, su jais pažaisti.

Gera žinoti, kad yra vieta, kur nereikalingi, kažkada namus turėję, gyvūnėliai randa prieglobstį, kad tuose laikinuose namuose juos pamaitina ir rūpinasi jų ateitimi. Turbūt teisingai pastebėjo amerikiečių rašytojas Markas Tvenas: „Jei priglausi alkaną šunį ir pamaitinsi, jis tau neįkąs. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp šuns ir žmogaus“

Džiaugiamės galėdami bent tiek prisidėti ir ketiname tęsti šią iniciatyvą. Kviečiame visus prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu!“, inicijuota Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, kviečia kiekvieną iš mūsų daryti gerus darbus aplink esantiems žmonėms ir gyvūnams, reikalingiems pagalbos. Gerumas bendruomenės gyvenimą padaro gražesniu ir jaukesniu, žmones – laimingesniais. Šia akcija centras jungiasi prie Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018, kuri šiais metais organizuojama kovo 19–25 d.

Ieva Gabriūnienė
Mokyklos socialinė pedagogė

EnglishLithuanian