• PANEVĖŽIO MARGARITOS RIMKEVIČAITĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS

 • News list
  Placeholder
  Pasidžiaukime

  Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centro Mokinių taryba, vadovaujama Mokinių tarybos pirmininkės Kamilės Baladziedaitės, 2021 m. vasario 15 d. priimta į Lietuvos moksleivių sąjungos gretas.

  J. Jasinskienės Vasario 16 pvz.
  Pamokų ciklas „O gal tėvynę reikia visą laiką kurti ir lipdyt?“

  Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, būrys mokytojų susivienijo, rengė pamokas, skirtas šiai šventei paminėti. Bendrą pamokų ciklą vienijo Justino Marcinkevičiaus poemos „Mindaugas“ herojaus Mindaugo žodžiai: O gal tėvynę  reikia visą laiką Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt? Nes  jei sustoji tik – jinai ir miršta. Taip, kurti visą laiką. Visą laiką! Lipdyt ir kurti… Tad […]

  Lietuva mano namuose
  Su Vasario 16-ąja!

  Artėjančią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęsime kitaip – dėl Lietuvą sukausčiusio karantino . Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis šia švente. Tą dieną atsigręžiame ne tik į praeitį, bet žiūrime ir į ateitį – Lietuvos ateitis visų mūsų rankose. Jei būsime atsakingi už save, šeimą, miestą, […]

  DSC07689
  Sveikiname absolventus! Gero gyvenimo kelio!

  Šiek tiek „karantiniškai“ įteikti diplomai auklėtojos Editos Ličkūnienės Multimedijos paslaugų teikėjams, Linos Pumputienės siuvėjams ir Vidos Čreškevičienės floristams. Nuoširdžiais linkėjimais absolventus į naują gyvenimo etapą palydėjo direktorius Tautvydas Anilionis, pavaduotoja Nijolė Grybauskienė, metodininkė Loreta Masiliūnienė. Sveikiname ir gero kelio!

  DSC06961
  Kas nesustabdo, padeda pažvelgti kitu žvilgsniu

  Sausio 27 dieną kvalifikacinius egzaminus laikė 15 floristo specialybės mokinių. Nors esama situacija kėlė daug iššūkių mokantis, ruošiantis egzaminams ir vadovei Vidai Čereškevičienei teko drąsinti,  morališkai palaikyti,  bet mokinių praktiniai darbai pranoko lūkesčius. Vertinimo komisija negailėjo pagyrimo žodžių būsimiems specialistams. Penkiolika puikių paveikslų liks puošti mokyklos interjerą.

  4
  Linkime jums gero kelio ir sėkmės!

  Šiandien (2020-12-07) įteikti diplomai Kompiuterių tinklų derintojo specialybės absolventams. Į neįprastą, „karantininę“ šventę, deja, susirinko ne visi norintieji. Tačiau už visus mokytojus, mokyklos darbuotojus sveikinimus ir linkėjimus sakė direktorius Tautvydas Anilionis, jo pavaduotoja ugdymui Nijolė Grybauskienė, Mokinių tarybos kuratorė Loreta Masiliūnienė, mokytojas Vytautas Švelna, fotografavo IT mokytojas Mindaugas Yčas.

  Archive

  Subscribe
  to our newsletter
  13
  Nobel laureates
  bachelor’s recipients were employed
  12
  MacArthur fellows
  bachelor’s recipients were employed
  113
  NCAA titles
  bachelor’s recipients were employed
  250
  Olympic medals
  bachelor’s recipients were employed
  Apply for Admission or some other Call to Action
  EnglishLithuanian