Mūsų Šrekas ir Varlys pagyvino „Rudens kraitelę 2019“

Nespėję apšilti, pirmo kurso floristai ir juos mokanti ir padedanti mokytoja Vida Čereškevičienė,  jau dalyvavo tradicinėje Panevėžio regiono ekologinėje-edukacinėje akcijoje „Rudens kraitelė 2019“.

Tradiciniame renginyje organizatorė Panevėžio gamtos mokykla panevėžiečius kvietė pasigrožėti įvairiaspalvėmis kompozicijomis ir daug ką sužinoti, pamatyti, paliesti, užuosti…

Kaip sako mokytoja V. Čereškevičienė, daugiametė tradicija – tai galimybė naujai įstojusiai floristo specialybės mokinių grupei išbandyti gebėjimus, mokėjimą bendrauti ir bendradarbiauti komponuojant skulptūrinę kompoziciją. Kiekvieną rudenį nuotaikingi floristų darbai džiugina Gamtos mokyklos lankytojus ir darbuotojus.

Šiemet dėmesio centre – Margaritos mokinių sukurtas įspūdingo dydžio Šrekas ir… kaip sako mokytoja V. Čereškevičienė, Varlys, kurį pabučiavus, šis pavirsta princu.

Su Šreku susidraugavome, o kas bučiuos Varlių?

Pati renginio idėja – kurti ekspozicijas iš iš daržovių, vaisių, grūdų, šiaudų, šieno ir kitų natūralių gamtinių medžiagų. Šiemet akcijoje dalyvavo  Panevėžio miesto 17 ikimokyklinių įstaigų, 7 mokyklos, 9 įstaigos iš Panevėžio ir Pasvalio rajonų, Margaritos centras, buvo sukurtos net 35 ekspozicijos.

Beje, parodos ekspozicijos, džiuginusios Gamtos mokyklos lankytojus, buvo racionaliai panaudotos: visos pateiktos gamtinės gėrybės, pasibaigus parodai, naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.

Taigi Margaritos Šrekas ir Varlys taip pat prisidėjo prie gyvūnėlių geros nuotaikos 🙂

www.margarita.lt

EnglishLithuanian