Mūsų partneriai originaliai ruošiasi Lietuvos šimtmečiui

Vykdydami partnerystės sutartį, Margaritos mokyklos K15, A16 ir KT17 grupių kompiuteristai vyko į pažintinį-profesinio mokymo vizitą Elektrėnų profesinio mokymo centro Sektoriniame praktinio mokymo centre (SPMC).

Į ką pirmiausia atkreipė dėmesį mūsų mokiniai ir mokytojai Rūta Kurneckienė ir Mindaugas Yčas – prie mokyklos durų stovinčias audimo stakles. Pasirodo, elektrėniškiai savitai pasiryžo paminėti Lietuvos šimtmetį – audžia šimto metrų tautinę juostą.

Na, o pažintis su SPMC prasidėjo nuo… mokyklos stogo. Ten stovi saulės kolektoriai – naudinga buvo sužinoti apie jų veikimo principus, panaudojimo galimybes ir funkcionalumą. Įspūdingi elektrėniškių multimedijos specialybės kabinetai. Mokytojai ir mokiniai džiaugiasi turėdami profesionalius šviesos ir garso pultus, mokiniams suteikiama galimybė mokytis ir semtis praktikos realiuose renginiuose, pavyzdžiui, populiariajame „X faktorius“.

Ar galima įsivaizduoti Elektrėnus be elektromechanikų? Šiai specialybei įrengtos klasės su simuliaciniais stendais, mokiniai praktiką atlieka ir savoje mokykloje įrengdami elektros instaliaciją.

Bene įdomiausia – legotronikos klasė. Čia Margaritos mokyklos mokiniai turėjo galimybę patys programuoti lego robotukus, susipažinti, kaip veikia programos.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian