Mūsų mokiniai žino, geba ir kuria

Margaritos mokyklos mokiniai ne tik dalyvavo, bet ir puikias žinias demonstravo bei prizines vietas skynė Panevėžio profesinio rengimo centro organizuotame Panevėžio regiono profesinių mokyklų renginyje “Žinau. Gebu. Kuriu”.

Šis renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, siekiant suburti moksleivius leisti laiką kartu, skatinti pilietiškumą, stiprinti ryšius.

Kaip dovana Lietuvai vyko mokinių dalykinė ir kūrybinė veikla anglų kalbos, lietuvių kalbos, istorijos ir matematikos srityse. Visi konkursai buvo sunkūs, reikalaujantys nemažai pasiruošimo, žinių ir išradingumo.

Margaritos mokyklos mokiniai įrodė savo pranašumus ir užėmė prizines vietas. Istorijos konkurse puikiai pasirodė ir buvo apdovanota 9a klasės mokinė Ugnė Lukšytė. Anglų kalbos konkurse savo žiniomis nustebino ir prizinę vietą užėmė V17 grupės mokinys Romas Indriūnas. Na, o matematikos srityje nepralenkiamas buvo A16 grupės mokinys Deividas Pašakarnis. Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Ieva Gabriūnienė
Socialinė pedagogė

EnglishLithuanian