Mūsų krepšininkės – Baltijos šalių čempionės!

Praėjusi savaitė buvo ypatinga Lietuvos sportui: „Žalgirio“ krepšininkai pateko į Eurolygos finalinį ketvertą, šalies ledo ritulio „Svajonių“ rinktinė laimėjo auksą pasaulio čempionate. Nuo profesionalų neatsiliko ir profesinių mokyklų sportininkai – XXVI Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų žaidynėse Lietuvai atstovavusios Margaritos mokyklos merginos krepšinio varžybose tapo čempionėmis!

Baltijos šalių čempionės.
Lietuvos mokyklų vadovai

Į Lietuvos rinktinę buvo pakviestos net penkios mokytojos Raimondos Bagdonaitės auklėtinės – Andželika Dervinytė, Jovita Masiliūnaitė, Diana Steponavičiūtė, Andželika Gudelytė ir Brigita Paškauskaitė. Deja, Jovitą prieš pat turnyrą pakirto sportininkų rykštė – trauma, todėl į Estiją mūsų krepšininkė važiuoti negalėjo. Lietuvaitės įveikė latves ir estes ir užkopė ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Baltijos šalių komandos varžėsi įvairiose rungtyse: įprasto ir 3×3 krepšinio, baudų mėtymo, tinklinio, stalo teniso, smiginio, boulingo.

Pirmą vietą užėmė mokyklų darbuotojų krepšinio 3×3 moterų rinktinė, kuriai atstovavo ir mūsiškė Rasa Gudelytė.

Iš Lietuvos mokyklų vadovų sudaryta rinktinė, kurios gretose buvo mūsų mokyklos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Danius Gružinskas, varžėsi trikovėje – smiginio, baudų metimų ir boulingo rungtyse. Bendroje įskaitoje lietuviai taip pat nepaliko vilčių kaimynams.

Susumavus visus rezultatus, Lietuvos profesinių mokyklų komanda tapo Baltijos šalių čempione!

Kaip pasakojo direktoriaus pavaduotojas D.Gružinskas, XXVI Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų žaidynės išsiskyrė puikia organizacija. Dalyviai gyveno viešbutyje ant jūros kranto, mėgavosi pirčių kompleksu, geru maistu, varžybos vyko moderniame sporto komplekse. Mokiniams buvo suorganizuota diskoteka naktiniame klube. Nuostabų įspūdį paliko ir jaukus Pärnu kurortinis miestelis.

Lietuvos rinktinė

Rungtis už Lietuvą į  Pärnu savo sportininkus išsiuntė šios profesinio ugdymo įstaigos: Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, Kauno technikos profesinio mokymo centras, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Klaipėdos laivininkų mokykla, Klaipėdos turizmo mokykla, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, Kėdainių profesinio rengimo centras, Utenos regioninis profesinis mokymo centras, Jonavos politechnikos mokykla, Simno žemės ūkio mokykla, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla.

 Kitais metais Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų žaidynes organizuos lietuviai. Dar nenuspręsta, kuris miestas – Kaunas ar Klaipėda – priims sportininkus iš Baltijos šalių. Beje, prieš 6 metus žaidynės vyko Panevėžyje, o jas organizavo Margaritos mokykla.

www.margarita.lt

 

EnglishLithuanian