Mūsų florisčių kilimai – gražiausi

Iš tradicinio Joniškio Žemės ūkio mokyklos organizuojamo konkurso Margaritos mokyklos floristės grįžo su apdovanojimais. Panevėžiečių sukurti kilimai tarp 17 dalyvių užėmė pirmą ir trečią vietas.

Tarptautinėje šiaurės Lietuvos parodoje-mugėje „AgroJoniškis“ mūsiškės dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Anot profesijos mokytojos metodininkės Vidos Čereškevičienės, į Joniškį Margaritos mokyklos atstovės šįkart atvyko po kelerių metų pertraukos – kelis konkursus teko praleisti, nes datos sutapdavo su EXPO Aukštaitija renginiais – visur nespėsi.

„Buvome pasiilgę kapelų, kaimiškos muzikos, nuotaikos, nuoširdumo, kurį rodo renginio organizatoriai ir dalyviai. Didžiuojuosi, kad mūsų merginų kurti kilimai sulaukė daugybės pagyrų ir susižavėjimo”, – pasakoja mokytoja V.Čereškevičienė.

Pasak jos, apskritai mugėje “AgroJoniškis” galima ir pasigrožėti, ir įsigyti puikių amatininkų, tautodailininkų darbų, išsirinkti įvairiausių augalų.

Šiemet floristinių kilimų konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Sutapo ir gražus trisdešimties metų organizatorių – Joniškio Žemės ūkio mokyklos jubiliejus.

Pirmo kurso mokinių sukomponuotas kilimas „Tėvynės meilės spinduliuose…“ buvo įvertintas III vieta. Na, o antrakursių florisčių kilimas „Kaip motinos skara gėlėta“ konkurse neturėjo lygių.

Sveikiname mūsų floristes!

www.margarita.lt

 

Galerija

EnglishLithuanian