MONOPOLY – ir žaidimas, ir mokymasis

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro  Vabalninko skyriuje vyko edukacinis regioninis MONOPOLY konkursas, kuriame dalyvavo 5 regiono mokyklos.

Konkurso  tikslas – sudaryti sąlygas atsiskleisti mokinių verslumui, kūrybiškumui ir bendravimui. Tai padaryti tampa vis sunkiau, nes  profesinėse mokyklose nebėra ekonomikos pamokų. Konkurso organizatoriai siekė, kad mokiniai susipažintų su verslo galimybėmis, rinkos ir konkurencijos svarba, lavintų bendravimo, bendradarbiavimo, komunikavimo gebėjimus, nes  MONOPOLIS – greitų sandorių nekilnojamojo turto, paslaugos ar prekės pardavėjo dominavimo rinkoje  prekybos žaidimas. Jo tikslas  – priversti varžovus bankrutuoti. Žaidėjai keliavo žaidimo lenta ir taikydami ekonomikos ir verslo žinias, parduodami ar mainydami nuosavybę, rinkdami nuompinigius iš priešininkų,  susipažino su realiu finansų valdymu bei investavimu.

Mūsų centrui atstovavo mokinės Jolita Janukaitytė ir Gabrielė Čižauskaitė, vadovaujamos mokytojos Jolantos Narkevičienės. Ne vis dalyviai tapo nugalėtojais, bet svarbiausia yra dalyvauti, bendrauti, susirasti naujų draugų. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais. Puikus renginys ir puikiai praleistas laikas.

EnglishLithuanian