Mokyklos rūsyje šamų neauginsime

Daugumai mokinių ir mokytojų vasarą buvo atostogų metas. Tačiau techniniai mokyklos darbuotojai ruošėsi naujiems mokslo metams, o jų triūsą galime įvertinti jau sugrįžę į mokyklą.

Prie Klaipėdos gatvės korpuso naujai išklotos plytelės, daugybė statybos remonto darbų mokyklos kabinetuose, valgykloje, kitose patalpose.

Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai
Danius Gružinskas

„Visada norisi padaryti daugiau, bet ne viską įgyvendinti leidžia finansinės galimybės. Tačiau tiek, kiek padarėme savo darbuotojų jėgomis per vasarą, esu labai patenkintas“, – sako Danius Gružinskas, Margaritos mokyklos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai.

Pasak jo, ūkio ir infrastruktūros darbai nenutrūksta niekada – priklausomai nuo oro sąlygų, dirbama lauke ar mokyklos pastatų viduje.

Bus sporto klubas

Vasarą mokykla išsprendė daugiametę problemą, kuomet Klaipėdos g. korpuso rūsyje drėkdavo sienos, nuolat sunkdavosi vanduo. Buvo padarytas visų pamatų drenažas, o dabar matomas akivaizdus rezultatas – kai visas regionas skęsta, gatvės užtvinsta, šiemet mokyklos rūsys jau sausas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „šamų auginimas foto“„Seniau juokaudavome, kad reikia mokyklai naujos mokymosi programos – šamų auginimo rūsyje. Dabar tos minties galime atsisakyti, o atremontuotos dalies rūsio patalpos, sausos sienos leidžia svarstyti galimybę čia įrengti sporto klubą. Juolab, kad turime ir sporto klubų vadybininkų programą“, – planus dėsto D.Gružinskas.

Pavaduotojas džiaugiasi ir bendradarbiavimu su Panevėžio miesto savivaldybe.

„Vasarą savivaldybės dėka atnaujinome įvažas į mokyklos korpusus iš J.Tilvyčio ir Savitiškio gatvių. Turime daug svečių iš kitų Lietuvos miestų, užsienio, todėl malonu, kad miesto savivaldybės vadovai supranta, jog mokyklos aplinkos tvarka yra taip pat ir Panevėžio įvaizdžio dalis“, – sako pavaduotojas D.Gružinskas.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian