Mokykloje laukiamas didelis tarptautinis desantas

Perimdama estafetę iš Rumunijos, spalio 16-20 d. Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla laukia svečių iš aštuonių Europos Sąjungos valstybių. Mūsų mokykla rengia virtualaus mokymosi aplinkos „Moodle“ mokymus.

ERASMUS+ programos projektas „Closing The Gap in ICT“ vykdomas jau trečius metus, jį koordinuoja Vokietijos David-Roentgen-Schule mokykla.

„Ką tik grįžome iš Rumunijos Onešti miesto Petru Poni profesinės mokyklos, kur vyko trečiasis virtualios mokymosi aplinkos „Moodle“ organizacinis susitikimas. Buvo naudinga pasisemti informacijos ne tik apie „Moodle“, bet tuo pačiu ir aptarti organizacinius klausimus, iškilsiančius mums priimant delegacijas iš mokyklų partnerių“, – sako Irma Zakarauskaitė, anglų kalbos mokytoja metodininkė.

Kartu su mokyklos projektų vadove Rima Šeibokiene Rumunijoje ji dalyvavo trijų dienų susitikime su mokytojais iš 8 šalių profesinių mokyklų. Dalyviai aptarė dviejų metų projekto rezultatus, pasidalino patirtimi dirbant virtualioje mokymosi aplinkoje, suplanavo 2017-2018 mokslo metų mokinių mokymosi susitikimus Lietuvoje, Graikijoje ir Italijoje.

Artimiausi virtualios mokymosi aplinkos „Moodle“ mokymai vyks Panevėžyje spalio 16-20 d.  Margaritos mokykla priims apie 30 mokytojų ir mokinių iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Italijos, Graikijos, Turkijos, Bulgarijos, Rumunijos.

„Tai nemenkas išbandymas mūsų mokyklai. Reikės pasirūpinti svečių transportavimu, maitinimu, apgyvendinimu. Be mokymų, kiek įmanoma, stengsimės atvykstančiuosius supažindinti su Panevėžiu, planuojame išvyką į Vilnių, Trakus, Pakruojo dvarą“, – planais dalijasi R.Šeibokienė.

„Moodle“ – tai žiniatinklinė virtuali mokymosi aplinka, suprojektuota padėti pedagogams organizuoti mokymosi kursus ir pamokas tinkle. Aplinka leidžia mokiniams naudotis elektroniniais vadovėliais, mokytojų įkelta medžiaga su interaktyviomis nuorodomis į įvairius šaltinius, media priemonėmis ir kt.  „Moodle“ organizuojami įvairūs atsiskaitymai, vyksta nuotoliniai užsiėmimai.

Susitikimo metu Panevėžyje bus testuojama matematikos pamoka, kurią pateiks visos projekto partnerės. Diskusija anglų kalba apie interneto privalumus bei trūkumus mokiniams bus puiki ir anglų kalbos mokymosi galimybė.

„Moodle“ – tai ir galimybė mokytojams iš įvairių šalių mokyklų dalintis mokymosi programų, metodikos ypatybėmis ir privalumais“, – įsitikinusi projektų vadovė R.Šeibokienė.

www.margarita.lt

 

EnglishLithuanian