Margaritos mokyklos prekybininkės – tarp geriausiųjų

Karolina ruošiasi prekės pristatymui

Praėjusią savaitę Šiaulių profesinio rengimo centre vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2018“. 66 grupės mokinę Karoliną Taurozaitę vertinimo komisija apdovanojo už puikiai atliktą „Pirkėjų aptarnavimo“ užduotį, o PVP17 grupės mokinė Rūta Stankevičiūtė buvo pripažinta stilingiausia konkurso dalyve.

Rūta prekės pristatymo metu

Šiauliuose organizuojamas konkursas išsiskiria savo taisyklėmis: varžomasi ne atskirų mokyklų suburtomis komandomis, o burtų keliu sudarytais prekybininkų duetais. Taip ir šiemet Saulės mieste rungėsi 8 komandos, sudarytos burtų keliu iš dviejų dalyvių, atvykusių iš Biržų, Kelmės, Kuršėnų, Mažeikių, Panevėžio, Šiaulių, Viekšnių, Vilniaus profesinio mokymo įstaigų.

Komandos pristatė duonos ir pyrago gaminius, aptarnavo pirkėjus, pildė PVM sąskaitas faktūras, per nurodytą laiką stengėsi įsidėmėti kuo daugiau prekių.

Tradicinio konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį pasirengimą, profesinio pasirengimo motyvaciją, siekti prekybininko profesijos prestižo.

Sveikiname konkurso dalyves, linkime nesustoti, tobulėti ir eiti pirmyn!

Mokytojos
Virginija Lukoševičienė ir Danutė Navickienė

EnglishLithuanian