Margaritos mokyklos gerumo akcija įvyko

Margaritos mokyklos siuvėjos įvykdė pažadą – jų rankomis nebenaudojami čiužiniai pavirto šiltais paklotėliais gyvūnų prieglaudos gyventojams.

Kaip jau rašė www.margarita.lt, mokyklos darbuotojos, siuvėjų specialybės mokytojos ir mokinės surengė akciją, prie kurios prisidėjo ir kiti mokyklos bendruomenės nariai.

„Pasiuvome ne tik kelias dešimtis paklotėlių, padėsiančių Panevėžio globos namų gyvūnėliams šilčiau sutikti žiemą. Mokyklos darbuotojai ir vaikai atnešė sauso maisto, o mokiniai, gyvenantys  mokyklos bendrabutyje, kartu su auklėtoja Raimonda Pečiukiene, surinko ir šiek tiek pinigų beglobiams prižiūrėti“, – pasakoja akcijos sumanytoja siuvimo mokytoja Lina Pumputienė.

„Bet kokia pagalba mums – labai svarbi. Esame dėkingi Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai. Iš tikrųjų, jūsų pasiūti paklotėliai mūsų globotiniams leis šilčiau žiemoti, o pinigėliai bus skirti veterinaro paslaugoms, kurių mums nuolat reikia“, – dėkoja Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė Rūta Liberienė.

Ačiū akcijos sumanytojams ir įgyvendintojams: Linai Pumputienei, Virginijai Matijošienei, Raimondai Pečiukienei, Zitai Rudienei, Nijolei Jankauskienei, Donatai Busėnaitei, Silvijai Rusinienei, Sonatai Rumčikienei, Jovitai Kubaitienei, Sandrai Zaleckienei, Živilei Kasparavičienei, Zitai Grižienei ir kitiems, galėjusiems ir norėjusiems padėti gyvūnų prieglaudos gyventojams.

www.margarita.lt

 

EnglishLithuanian