Kursime drabužius su Italijos meistre

Margaritos mokykla vėl laukia svečių iš Italijos pagal Erasmus+ programos projektą „Profesinis kelias su Erasmus+“ Nr. 2019-1-LT01-KA116-060337. Šį kartą atvyksta siuvimo profesijos specialistė Laura Ghelfi, kuriai atstovauja projekto partneris „Spunto Sviluppo Sociale Associazione di promozione sociale“.

Lapkričio 18 d. – 22 d. specialistė dėstys siuvimo mokymo programos mokiniams drabužių modelių eskizų piešimą, kolekcijų kūrimo pagrindų ir netradicinės drabužių dekoravimo technikos.

Mūsų kultūrai pažinti, po pamokų ponia Laura lankysis Pakruojo dvare, susipažins su dvaro istorija, to meto kilmingų ponių dėvimais rūbais ir aksesuarais. Taip pat vyks į Šiaulių „Rūtos“ šokolado muziejų, turės galimybę pasigaminti šokoladinių skanėstų.

Pažintį su Lietuva užbaigs apsilankymas sostinėje Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus klasikinėje bei modernioje XX a. aprangos parodoje „XX amžiaus mados šedevrai“ iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos ir pasivaikščiojimas po lankytinas sostinės vietas.

www.margarita.lt

 

EnglishLithuanian