Kuriame verslą su „Citadele“ banko žemėlapiu

Margaritos mokykloje vykusią Verslumo dieną organizuotas  susitikimas  su banko „Citadele“ atstovais. Renginyje dalyvavo  vyresnioji klientų aptarnavimo specialistė Asta Budrikytė , V16 ir t16 grupių mokiniai, profesijos mokytojai Jolanta Narkevičienė, Nijolė Grybauskienė, Justas Narkevičius.

Banko atstovė supažindino su priemonėmis padedančiomis pradėti ir plėsti verslą, Lietuvos savivaldybių verslumo žemėlapiu, verslumo skatinimo fondais, garantijas verslui, pristatė augančių verslų pavyzdžius, investavimo galimybes.

Vadybininkė teigė, kad mes patys turime valdyti savo pinigus, o ne jie mus. Pajamos yra ribotos, o mūsų norai ir poreikiai – neaprėpiami. Išlaidoms viršijus pajamas tenka skolintis, naudoti santaupas ar apriboti savo poreikius. Banko atstovė aiškino, kaip svarbu skolintis protingai, ir kokie pavojai laukia skolinantis neatsakingai. Ji paragino mokinius išbandyti savo sugebėjimus  rašant verslo planus. Tai puiki galimybė įgyti investavimo žinių, būti tikrų įvykių sūkuryje, patirti rinkos pakilimą ar nuosmukį . Tai azartas, žinios ir neįkainojama patirtis, kuri pravers norint investuoti realius pinigus tikroje biržoje.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian