Konkursas „Išsaugokime mėlynai žalią planetą – Žemę“

Konkursas pareikalavo ir žinių, ir kūrybiškumo.

Nuo kovo 20 iki balandžio 20 d. —  Žemės mėnuo. Šio mėnesio metu organizuojami įvairūs renginiai, skirti aplinkosaugai, kalbama apie Žemei kilusius pavojus, imamasi praktinės veiklos: inkilų paukščiams gaminimo bei iškėlimo, medelių ir krūmų sodinimo, aplinkos tvarkymo ir t. t.

Kas atskris ir apsigyvens?

Siekiant pakeisti vartotojišką požiūrį į gamtą, mokiniams rengiamos integruotos pamokos, konkursai, kurių metu jie sužino apie aktualias gamtosaugines problemas. Margaritos centre buvo organizuotas švietėjiškas konkursas „Išsaugokime mėlynai žalią planetą – Žemę“. Lydimi savo mokytojų G. Brukštienės ir G. Braždžiūnienės, į svečius atvyko ir Panevėžio profesinio rengimo centro moksleiviai. Kartu su mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniais,  jie pasitikrino žinias aplinkosaugos klausimais, atliko kūrybines užduotis iš antrinių žaliavų, dalyvavo dalykinių biologijos-chemijos žinių patikrinime. Geriausiai užduotis atlikusieji buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Devintokai triūsia prie Rūpintojėlio.

Beje, svečiai į konkursą atvyko ne tuščiomis – padovanojo Margaritos centrui inkilėlį. Devintokai negaišdami jį ir įkėlė į prie mokyklos stūksantį medį – bus džiaugsmo išgirsti naujuosius gyventojus.

Mūsų devintokai – tikri šaunuoliai: dalyvauja ne tik konkursuose, bet ir rūpinasi Margaritos aplinka. Vadovaujami mokomojo ūkio vedėjos Ritos Matulienės atnaujina gėlyną prie Rūpintojėlio Aldonos gatvės korpuse.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian