Kalbų savaitės įvairovė

Besibaigiant praėjusiems metams mokykloje vyko Kalbų savaitės renginiai. Literatų būrelio mokiniai literatūrine kompozicija pradėjo raiškaus skaitymo konkursą ,,Žodžio galia“. Jo metu mokiniai skaitė mėgstamus literatūros kūrinius ne tik gimtąja, bet ir užsienio (anglų, rusų) kalbomis.

Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia peno apmąstymams bei duoda atsakymus į taip rūpimus klausimus. Niekas nedrįstų paneigti, kad knygų skaitymas tikrai praturtina žmones ir daro juos intelektualesniais.

Meninės raiškos gebėjimus atskleidė kurdami sveikinimo atvirukus rusų kalba. Integruotoje lietuvių – anglų kalbos pamokoje ,,Kalėdiniai papročiai Lietuvoje ir Anglijoje“ mokiniai galėjo susipažinti su  tradicijomis, tradiciniais patiekalais ir kitais dalykais, susijusiais su šiomis šalimis. 10 klasės mokiniai parengė stendus „Žiema poetų eilėse“, ,,Kalėdų pasaka“. Savo anglų kalbos žinias  atskleidė rašydami laiškus Kalėdų Seneliui.

Renginio kulminacija – tradicinis skaitymo maratonas ,,Mokykla skaito Č. Dikenso ,,Kalėdų giesmė“. Ne paslaptis, kad ši savaitė buvo naudinga ir įdomi ne tik  mūsų mokyklos mokiniams, bet ir visai bendruomenei.

Rasa Lazauskienė, Laura Kalkienė,
Odeta Zakarevičienė, Rima Rudytė

EnglishLithuanian