Išrinkta versliausia Margaritos mokyklos komanda 2017

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje vyko „Versliausios PMRPVM komandos“ konkursas, skirtas pasaulinei verslumo savaitei paminėti. Konkurse dalyvauti panoro 8 komandos iš visos mokyklos. Verslumo savybes ir gebėjimus išbandė drąsūs, veiklūs ir ryžtingai laimėti nusiteikę 9-10 klasių, V16, V15, SD17 ir B15 gupių mokiniai.

Po įkvepiančio mokyklos direktoriaus Tautvydo Anilionio sveikinimo konkursas prasidėjo. Komandos demonstravo kūrybiškumą prisistatydamos (ir šūkiai skambėjo, ir filmukus žiūrėjom).

Verslumo viktorinoje smalsiausiais tapo V15 gr. mokiniai, teisingai atsakę į 8 klausimus iš 15. Itin didelio susikaupimo iš komandų pareikalavo žaidimas ALIAS (daugiausia žodžių atspėti pavyko šauniai 9-okų komandai).

Visų komandų šūkiai, skirti mūsų mokyklai, buvo taiklūs, atitiko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos misiją bei strateginius tikslus. Versliais būti privertė „Jūros akmenėlių“ užduotis – teko kurti pridėtinę vertę. Na, o linksmiausia konkurso dalis buvo pastatyti kuo aukštesnį ir kuo tvirtesnį bokštą. Aukščiausias iš laikraščių pastatytas bokštas siekė net 119 cm ir nulėmė verslumo konkurso rezultatus.

Versliausia Margaritos mokyklos komanda tapo V15 grupės ketvertukas: Klaudijus Baniulaitis, Kamilė Mykolaitytė, Samanta Mockutė ir Diana Dainytė. SVEIKINIMAI!

II vieta atiteko 10a klasės komandai, o III – V16 grupės merginų komandai.

Nugalėtojams įteikti konkurso rėmėjų – UAB „Palink“ įsteigti prizai.

Dėkojame visoms konkurso komandoms, versliems ir aktyviems konkurso dalyviams!

Ačiū pavaduotojai ugdymui Nijolei Grybauskienei ir mokytojai Ritai Gabulienei už sąžiningą ir atsakingą darbą verslumo konkurso komisijoje!

Verslumo savaitės organizatoriai

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian