Išrinkome versliausius!

Konkurse savo įgūdžius rodė versliausi mokiniai iš 9, 10 klasių, KT18, V18-1, KT17, SV17, V17, M16 grupių.

Būti versliu reiškia nebijoti rizikuoti. Surizikuoti ir sudalyvauti lapkričio 27 d. Margaritos mokykloje vykusiame VERSLUMO KONKURSE nepabijojo (nors ir nežinojo, kokias užduotis teks spręsti) net 11 mūsų mokyklos komandų. 

Versliausia komanda.

Skubame pranešti ir pasveikinti: I vieta atiteko M16 gr. mokinių komandai — Eglei Petronytei, Evelinai Šleivytei ir Jovitai Guntoriūtei. Šaunuolės!

Atkakli kova vyko tarp visų komandų. Tačiau prizinės vietos – tik trys. Taigi II vietą užėmė SV17 gr. mokinės Donata Ratkevičiūtė, Rasa Kisieliūtė ir Ervina Kaušaitė, o treti konkursą baigė 10 kl. mokiniai Titas Budrys, Ugnė Lukšytė ir Greta Žostautaitė.

Verslumas – kiekvienam žmogui šiandieniniame pasaulyje būtina savybė, kuri padeda mums spręsti įvairias gyvenimiškas situacijas, drąsiai ir ryžtingai įveikti kliūtis, suktis iš padėties, verčia mus mąstyti kūrybiškai, veikti greitai ir su tokiais ištekliais, kokius turime.

Konkurso komandoms teko įrodyti, kad turi verslumo gyslelę ir nepasimeta gavę netikėtas užduotis. O jos buvo įvairios. Komandos turėjo kūrybiškai prisistatyti, išspręsti testą (galite pabandyti ir jūs: https://join.quizizz.com, kodas: 098704), sukurti ateities profesijos reklaminį plakatą, atsakyti į įdomiuosius klausimus ir iš duotų išteklių (senų, nebenaudojamų medžiagų atraižų, rūbų skiaučių) sukurti gaminį, kurį būtų galima parduoti ar ne gėda būtų padovanoti.

Konkurso dalyvius vertino reikli komisija.

Komandos plušo iš peties, o jų darbus vertino konkurso komisija: mokyklos vyriausioji finansininkė, buhalterinės apskaitos profesijos mokytoja metodininkė Jolanta Narkevičienė, verslo administravimo profesijos mokytoja metodininkė Danguolė Trepulienė ir komisijos pirmininkė, pavaduotoja ugdymui bei vadybos profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Grybauskienė. Iš gausybės verslių komandų komisija išrinko pačias versliausias.

 „Verslumo konkursas mums paliko puikius įspūdžius. Organizatoriai privertė mus pasukti galvas, prisiminti seniai įgautas žinias, be to, praplėtėme ir jau turimas. Labiausiai patiko kūrybos reikalaujančios užduotys. Iš duotų medžiagų gaminome produktus, stengėmės kuo originaliau pasireikšti. Dėkojame organizatoriams už galimybę sudalyvauti šiame smagiame ir naudingame renginyje“, — mintimis dalijosi konkurso laimėtojos.

Na, o mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis su jaunaisiais būsimaisiais verslininkais pasidalijo mintimis apie verslumą, gyvenimiškas pamokas, pamokė ir patarė.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian