Meninės–kūrybinės dirbtuvės ir naujos poilsio erdvės pristatymas

2017-05-12 dieną Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos Aldonos g. korpuse vyko integruota geografijos, chemijos bei interjero apipavidalintojo profesijos pamoka gimnazijos skyriaus  M15, V15, M16 grupių mokiniams bei 75 gr. interjero apipavidalintojo specialybės mokiniams. Integruotos pamokos tema: „KOLUMBAS ir kiti pasaulio atradėjai keliaujantys vandenynais“.

Geografijos pamokos metu M15 ir V15 mokiniams buvo pristatyta interjero apipavidalintojo profesija, kurios metu buvo atliekami ir  kabineto sienos meniniai apipavidalinimo darbai. Mokiniai noriai įsijungė į kūrybinį procesą. Mums taip pat talkino vizualinės reklamos gamintojo specialybės III – kurso mokinė Vilma Rutkūnaitė. Dėkojame jai už profesionalią ir produktyvią pagalbą.

Vadovaujant geografijos mokytojui Rimantui Petrulevičiui buvo pristatytos namų darbų užduotys – demonstruojamos skaidrės ir pasakojimai apie pasaulio atradėjus ir keliautojus vandenynais.

Sekanti integruota chemijos pamoka vyko mokyklos kiemelyje bei  bibliotekos erdvėje (Aldonos g. 4). Kristupo Kolumbo atradimų įkvėpta mokytoja Danutė Eivienė M16 mokiniams pristatė įdomybių apie hibridinius bulvių ir pomidorų augalus, buvo gaminami meniniai antspaudai panaudojant bulves bei piešiamas patiekalų žemėlapis, dalinamasi senoviniais jūreivių įgulos patiekalų receptais. Mokiniai lavindami strateginį mąstymą žaidė „Jūrų mūšį“, kiti smagiai nusiteikę fotografavo menines dirbtuves, bei savo pačių dekoruotus butelius.

Profesijos mokytojos Mildos Butkevičiūtės vadovaujami klausėsi spalvotyros paslapčių, savo kūrybiškumą ir fantaziją gamino marinistinių motyvų etiketes, dekoravo butelius, noriai įsijungė ir į laiškų rašymą apie svajones.

„Žinutė butelyje“ taip buvo pavadinta mini parodėlė, tą pačią dieną išeksponuota naujoje poilsio erdvėje bibliotekoje.

Dėkojame Jolitai Rutkauskaitei už šiltą priėmimą bibliotekoje ir akimirkų fiksavimą fotografuojant.

Profesijos mokytoja Milda Butkevičiūtė

 

 

Leave a comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

EnglishLithuanian