Gražuolė scena mugėje – Margaritos mokyklos nuopelnas

Šiemet ikišventinį laikotarpį Margaritos mokykla nusprendė Panevėžyje būti ryškiai matoma. Penktadienio rytą prie mokyklos Klaipėdos gatvės korpuso įžiebėme savo eglę, o visą savaitgalį šurmuliuojančios Kalėdinės mugės „Cido“ arenoje scena papuošta mūsų floristų rankomis.

 

Jau aštuntosios Kalėdinės mugės atidarymo vedėjas aktorius Laimutis Sėdžius į sceną pakvietė Kalėdų Senelį, Panevėžio miesto merą Rytį Mykolą Račkauską, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentą Sigitą Gailiūną ir Margaritos mokyklos direktorių Tautvydą Anilionį.

Po miesto ir verslininkų asociacijos vadovų sveikinimų direktorius T.Anilionis palinkėjo visiems panevėžiečiams ir miesto svečiams puikių artėjančių švenčių ir pasidžiaugė, kad Margaritos mokyklos darbai jau nusipelno būti vieno iš didžiausių šventinio laikotarpio miesto renginių puošmena.

www.margarita.lt jau rašė, kad penktadienio rytą buvo įžiebta Kalėdų eglutė prie Margaritos mokyklos Klaipėdos gatvės korpuso.

„Visada akcentuoju, kad mūsų mokykla – aktyvi Panevėžio bendruomenės narė. Todėl, nuolat prisidėdami prie miesto puošybos, nusprendėme papuošti šalia mokyklos esančią gražuolę eglę, kuri pasitiks atvažiuojančiuosius ir palydės išvažiuojančiuosius iš Panevėžio“, – sakė Margaritos mokyklos direktorius T.Anilionis.

Direktorius pabrėžia, kad tai – mokyklos bendruomeniškumo eglė – žaisliukus iš namų jai sunešė mokytojai, mokiniai, mokyklos darbuotojai. Na, o ko trūko, papildė energijos ir išradingumo niekada netrūkstančios floristikos mokytojos Vida Čereškevičienė ir Nona Tamošiūnienė bei jų komanda.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian