Graikijoje nagrinėjome Europos socialinių problemų mastą

Įgyvendinant ERASMUS+ programos 2 pagrindinio veiksmo strateginės partnerystės projektą „Closing The Gap in ICT“, 2018 vasario 26 – kovo 2 d. įvyko šeštasis virtualios mokymosi aplinkos Moodle mokomasis susitikimas Graikijoje, Tėbų mieste. Mūsų mokyklai atstovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Irma Zakarauskaitė bei A16 grupės mokiniai Amanda Lelytė, Rytis Černauskas ir Deividas Pašakarnis.

Šio susitikimo tikslas – sužinoti projekte dalyvaujančių šalių socialinės problemos mastą. Susitikimo metu dalyviai pildė trijų kursų klausimynus socialine tema: priklausomybė nuo socialinių tinklų, patyčios mokykloje ir Viduržemio regiono mityba. Projekto dalyviai, norėdami labiau įsigilinti į pasirinktą socialinę problemą, teiravosi Tėbų miesto gyventojų nuomonės, o  surinktą informaciją panaudojo kuriant vaizdo klipą.

  Kultūrinės išvykos metu projekto dalyviai grožėjosi bizantinio stiliaus Osios Lukas vienuolynu, antikinėmis graikų šventyklomis, stadionais ir kitais senoviniais radiniais Delfų ir Tėbų archeologiniuose muziejuose, Arachovos miestelio, įsikūrusio Parnaso kalno papėdėje, architektūra.

Gaivinantis pavasariškas oras ir draugiška aplinka supo mus viso susitikimo metu. Grįžome namo pilni nepakartojamų įspūdžių.

Įspūdžiais dalinomės mokykloje

Sugrįžę iš Graikijos, projekto dalyviai pristatė projekto veiklas ir rezultatus mokyklos bendruomenei. Mokiniai papasakojo, kokias užduotis jie atliko susitikimo metu, pasidalino įspūdžiais, kaip jiems sekėsi atlikti įvairias projekto veiklas. Pasidžiaugė, kad patobulino ne tik užsienio kalbos žinias, bet ir bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius, susirado naujų bendraminčių.

Mokytoja pristatė ne tik kultūrines išvykas į Osios Lukas vienuolyną, Delfų ir Tėbų archeologinius muziejus, bet ir pasiektus įvykusio susitikimo rezultatus. Susirinkusiems klausytojams dalyviai parodė trumpą vaizdo klipą, kuriame atsispindėjo projekto veiklos, pažintis su Graikijos kultūra ir patirti įspūdžiai.

Irma Zakarauskaitė
anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

EnglishLithuanian