Gerumu užkrėtinėjome jau antrus metus

Jau antrus metus Margaritos centro mokiniai nutarė prisidėti prie socialinės akcijos „Užkrėsk gerumu“. 10a klasės mokiniai panoro vykti į gyvūnų globos draugiją ir padėti be šeimininkų globos likusiems šuniukams ir kačiukams.

Globos namuose.

Panevėžio gyvūnų globos draugija yra vienintelė prieglauda Panevėžio mieste ir rajone. Ji nuolat neatlygintinai perima gyvūnus iš “VŠĮ Panevėžio specialusis autotransportas” karantinavimo centro, taip išgelbėdama juos nuo eutanazijos, kitaip tariant – nuo mirties.

Vadovė Rūta Liberienė aprodo Globos namų gyventojus.

Globos draugijos vadovei Rūtai Liberienei įteikėme voką su mokinių paaukotais pinigais ir maisto gyvūnams. Panevėžyje gyvūnų mama dažnai vadinama vadovė pasakojo, kad pinigėliai bus skirti veterinarijos paslaugoms, o maisto gyvūnams niekada nebūna per daug.

Gyvūnų akyse atsispindi liūdesys ir noras turėti savo šeimininką.

Globos draugijoje apžiūrėjome paliktus šunis ir kates, paglostėme, pakalbinome, ir net turėjome galimybę keletą jų pavedžioti. Kiekvieno beglobio gyvūno akyse atsispindėjo liūdesys ir noras turėti savo šeimininką, o tai labai graudino mokinius.

Džiaugiamės galėdami savo mažais gerais darbais prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu!“, inicijuota Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, kviečia kiekvieną iš mūsų daryti gerus darbus aplink esantiems. Gerumas bendruomenės gyvenimą padaro gražesniu ir jaukesniu, žmones – laimingesniais.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian