Gėlių diską floristės suko Latvijoje

Mūsų florisčių kilimo kompozicija „Disko“ įvertinta 4-5 vieta.

Atostogos baigėsi. Kas ilsėjosi gamtoje, kas darbavosi kaime ar keliavo, o mūsų floristės garsino Margaritos centrą ir dalyvavo prestižiškiausiame Baltijos šalyse tarptautiniame floristinių kilimų „Gėlių muzika“ konkurse Ventspilyje, Latvijoje, vykusiame jau 19-tą kartą.

Kaip pasakojo floristų mokytoja Vida Čereškevičienė, rugpjūčio 2-4 dienomis Ventspilis šventė miesto gimtadienį. Vienas iš ryškiausių šventės akcentų – tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Jam įvykus, ventspiliečiai ir miesto svečiai galėjo gėrėtis įstabiomis kilimų kompozicijomis, sukurtomis konkurso dalyvių iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos.

Iš viso perteikti temą floristinių medžiagų pagalba stengėsi 20 komandų. Jaunučių grupėje dalyvavo dvi komandos – Ventspilio ir Joniškio miestų ir 18 komandų suaugusiųjų, besimokančių ir vykdančių floristikos verslą profesionalų.

Margaritos centrui atstovavo F 17 grupės mokinės Vaida Januškevičienė, Sonata Kupčinskienė ir profesijos mokytoja Vida Čereškevičienė, Mūsų floristės sukomponavo kilimą „Disko“. Komandos darbas buvo įvertintas 4-5 vieta, mūsiškės surinko vienodai balų su patyrusiais Vilniaus „Glamūrinės gėlės“ salono atstovais.

Tautvydas Anilionis, stebėjęs Ventspilio konkursą, pažymėjo, kad Margaritos floristės nuolat puikiai reprezentuoja mokyklą ne tik įvairių Panevėžio renginių, parodų metu, bet yra žinomos tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje.

Ventspilio tarptautiniame floristinių kilimų konkurse Margaritos floristės dalyvauja jau ne pirmą kartą. Pernai festivalyje tarp 28 komandų iš Italijos, Lietuvos, Rusijos, Latvijos mūsų merginų kilimas buvo įvertintas 9-10 vietomis.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian