Dosnūs metai anglistams

Štai baigėsi dar vieni mokslo metai, vertėtų  sakyti – sėkmingi. Ypač „Anglų kalbos kasdienių įgūdžių lavinimo“ būrelio nariams.

Metai buvo gausūs konkursais bei dosnūs prizinėmis vietomis. Anglų kalbos Olimpio konkurse dalyvavo 7 mokiniai, iš jų prizines vietas laimėjo 5 mokiniai: Romas Indriūnas – I laipsnio diplomas, Audrius Eimontas ir Justina Vešėtaitė – II laipsnio diplomai, Ugnius Urmonas, Evelina Šleivytė – III laipsnio diplomai.

Anglų kalbos olimpiados „KINGS“ kvalifikaciniuose turuose dalyvavo 7 mokiniai (Gytis Chomentauskas, Deividas Pašakarnis, R.Indriūnas, J.Vešėtaitė, Danielius Voveris, U.Urmonas, E.Šilgalytė), iš 4 iš jų (G. Chomentauskas, D. Pašakarnis, R. Indriūnas, J. Vešėtaitė) dalyvavo finaluose.

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro renginyje nepriklausomos Lietuvos šimtmečiui „Žinau. Gebu. Kuriu.“ dalyvavo ir anglų kalbos gebėjimus pasitikrino 2 mokiniai R.Indriūnas ir A.Eimontas. R. Indriūnas užėmė II vietą tarp regiono profesinių mokyklų moksleivių.

Džiugu, kad yra šviesulių mūsų mokykloje, kurie ne tik pritaiko gautas žinias kasdieniame gyvenime, bet dar ir neša kaip šviesą už mokyklos ribų. Ačiū jiems!!!

Odeta Zakarevičienė
Anglų kalbos mokytoja

Anglų kasdienės kalbos vartojimo įgūdžių tobulinimo būrelio veiklų apibendrinimas

EnglishLithuanian