Direktorius: „Esu tikras – tai ne paskutinis tarptautinis renginys mokykloje“

Šiandien Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis susitiko su ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Closing the Gap in ICT“ delegacijų vadovais.

„Puikiai pabendravome, išklausiau delegacijų vadovų, kurių dauguma pirmąkart svečiuojasi Lietuvoje, įspūdžius“, – sako direktorius Tautvydas Anilionis.

Pasak Margaritos mokyklos vadovo, užsienio svečiai patenkinti galimybe ne tik dalyvauti mokymuose, įgyvendinant pagrindinį projekto tikslą, bet ir džiaugiasi galimybe susipažinti su Panevėžio, Lietuvos kultūra, istorija, architektūra. Septynių šalių delegacijos pirmadienį apžiūrėjo Panevėžį, vakar važiavo į Šiaulius, aplankė šokolado muziejų, Kryžių kalną. Šiandien numatoma kelionė į Pakruojo dvarą, o ketvirtadienį projekto dalyviai aplankys dvi sostines – Vilnių ir senąją – Trakus.

„Su kolegomis aptarėme ateities planus kartu dalyvauti įvairiuose Europos Sąjungos projektuose. Todėl esu tikras – tai ne paskutinis tarptautinis renginys mokykloje. Visada sakiau, kad mokykla privalo būti neužsisklendusi savyje, ieškoti naujų kontaktų, dalytis su užsienio pedagogais patirtimi, skleisti savas idėjas, stebėti, kas naujo vyksta kitų šalių mokyklose“, – tvirtina direktorius T.Anilionis.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian