Direktoriaus ir projektų vadovės laiškas Jums

Direktorius
Tautvydas Anilionis
Projektų vadovė
Irma Zakarauskaitė

Mieli Margaritos mokyklos mokiniai,

Šiuo metu Erasmus+ programos projektų veikla yra laikinai sustabdyta dėl paplitusio COVID-19 viruso ne tik Europos Sąjungos šalyse, bet ir pasaulyje. Mūsų mokykla vykdo du Erasmus+ programos projektus: nuo 2018 m. – „Profesinių kompetencijų tobulinimas panaudojant ES šalių patirtį“ ir nuo 2019 m. chartijos projektą „Profesinės karjeros kelias su Erasmus+“. Abu šie projektai turėjo pasibaigti šių metų gegužės 31 d., tačiau dėl dabartinės susiklosčiusios situacijos projektų veiklos sustabdytos ir nukeliamos į vėlesnį laiką, t.y. vasaros laikotarpį.

Kol kas dar negalime pasakyti tikslios datos, kada šie vizitai bus vykdomi, bet, norime tikėti, kad suplanuotą 2018 m. projekto dviejų profesijos mokytojų vizitą į Novy Sačį, Lenkiją bei 2019 m. projekto vizitus į Turiną, Italiją 4 siuvimo specialybės mokiniams ir siuvimo profesijos mokytojai, į Limasolį, Kiprą 4 virėjo ir 2 IT specialybės mokiniams ir 2 profesijos mokytojams galėsime įgyvendinti vasaros laikotarpiu, t.y. iki rugpjūčio 31 d.

Neverta nusiminti, jei ir vasaros metu nepavyks šių projektų veiklų įgyvendinti, nes jos bus nukeltos į rudens ar žiemos laikotarpį, o gal net ir į kitus metus ir būtinai įvyks. Todėl visi, norintys vykti į mokymosi praktiką Italijoje ar Kipre ir patobulinti savo profesines žinias, turėsite galimybę tai padaryti vėliau.

Kai tik pranešime oficialiai mokyklos tinklalapyje, kad jau vykdoma atranka į 2019 m. projekto veiklų įgyvendinimą, visi norintys galėsite pildyti prašymus su trumpu motyvaciniu prierašu, kodėl norite dalyvauti projekte. Pagal profesijos mokytojų rekomendacijas, jūsų motyvacinius prierašus ir atrankos kriterijus Dalyvių atrankos komisija atrinks mokinius, kurie atitiks reikalavimus projekto veikloms įgyvendinti.

O iki to laiko pažvelkite į gerąją šios situacijos pusę ir efektyviai išnaudokite buvimą namie mokydamiesi anglų kalbos arba ją tobulindami, kad nejaustumėte kalbos barjero ir galėtumėte laisvai bendrauti su kitos šalies žmonėmis atlikdami mokymosi praktiką užsienyje. Mokyklos tinklalapyje galite paskaityti jūsų draugų, atlikusių mokymosi praktiką Hamburge, Vokietijoje ir Novy Sačas, Lenkijoje, įspūdžius, kaip jiems sekėsi tobulinti savo profesines žinias.

Taip pat laikykitės visų paskelbtų mūsų valstybės rekomendacijų, likite saugiai namie, būkite sąmoningi, saugokite ne tik save, bet ir aplinkinius, kad kuo greičiau ši situacija pasikeistų ir mes vėl galėtume džiaugtis įprasta kasdienine veikla ir Erasmus+ programos projektų teikiama nauda.

Su šilčiausiais linkėjimais
direktorius Tautvydas Anilionis
projekto vadovė Irma Zakarauskaitė

EnglishLithuanian