Dalyvaujame parodoje “Studijos 2018”

Šiandien, vasario 8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo” Vilniuje prasidėjo tris dienas vyksianti tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda “Studijos 2018”. Joje jau rytoj pasirodys ir Margaritos mokyklos floristės.

Daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų parodoje STUDIJOS 2018 kviečia būti ir kurti Lietuvai.

Direktorius T.Anilionis (trečias iš kairės) drauge su kitų profesinių mokyklų vadovais aptarė įvairius klausimus su ŠMM kancleriu T.Daukantu (centre).

“Net 5 parodos ekspozicijų salės, daugiau nei 200 įkvepiančių renginių ir susitikimų, visa atskira erdvė beprotiškiausių inovatyvių idėjų, netikėtų atradimų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų”, – apie “Studijos 2018” pasakoja parodos organizatoriai.

Pirmosios renginio dienos konferencijose ir susitikimuose dalyvauja ir mūsų mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis.

“Drauge su kitų profesinių mokyklų vadovais, švietimo, profesinio mokymo kausimus, problemas ir iššūkius aptarėme su Švietimo ir mokslo ministerijos kancleriu Tomu Daukantu. Tiek renginiai, tiek susitikimai neabejotinai reikalingi sprendžiant dabarties uždavinius ir žvelgiant į profesinio ugdymo ateitį”, – įsitikinęs direktorius T.Anilionis.

EnglishLithuanian