Dalyaujame EXPO Aukštaitija parodoje

Šiandien, rugsėjo 22 d., jau 22 kartą atidaryta didžiausia Aukštaitijos regione verslo, paslaugų ir mokslo paroda EXPO Aukštaitija 2017. Kaip kasmet, tarp dviejų šimtų įmonių, įstaigų ir organizacijų savo mokyklą pristatome ir mes, Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla.

Mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis įsitikinęs, kad verslo, gamybos, paslaugų įmonių ir profesinio mokymo įstaigų bendradarbiavimas būtinas rengiant kvalifikuotus specialistus darbo rinkai.

„Didžioji dalis mokymų privalo būti organizuojami realiose darbo vietose pameistrystės ar kitu būdu. Tik tamprus darbdavio ir būsimo specialisto sąlytis gali garantuoti sėkmingą mokymosi procesą,“ – tvirtina T.Anilionis.

Todėl, anot jo, EXPO Aukštaitijos parodose mokykla dalyvauja kasmet – iš arti žvalgosi į verslo pasaulį, tuo pačiu pristato save.

„Šiemet mūsų – Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – kelios sukaktys. Vieneri, kai buvo sujungtos dvi mokyklos, tad metus jau dirbame padidėję ir naujuoju pavadinimu. Kita sukaktis – įspūdinga ir įkvepianti pasididžiavimo jausmą. 1927 metais Sesuo Margarita Rimkevičaitė įkūrė amatų mokyklą. Krikščioniškosios idėjos artimos mūsų mokyklos dvasiai, puoselėjame tradicijas ir katalikiškąsias vertybes, pagrįstai galime vadintis pirmosios amatų mokyklos sekėjais. Taigi minime jau devyniasdešimt“ – sako Margaritos mokyklos vadovas..

Šių metų „EXPO Aukštaitija 2017“ parodoje mūsų mokykla stengiasi nustebinti dalyvaudama dviejuose profesinio meistriškumo konkursuose.

Šiandien Margaritos mokyklos floristai kuria nuostabaus grožio gėlių kompoziciją „Dovanoju rudens saulę“, o rytoj, šeštadienį, galėsime stebėti barmenų gebėjimus serviruoti stalelius išskirtinėms šventėms.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

 

EnglishLithuanian