Dairomės naujų mobilumo vietų

Margaritos mokyklos užsienio partnerė ETN kompanija (Education and Training Network) Kaune organizavo kontaktinį seminarą. Jame mūsų mokyklos vadovai dairėsi ir naujų mokinių praktikos galimybių.
Mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis pasakoja, kad ETN turi savo atstovybes šešiose Europos Sąjungos šalyse: Italijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje Ispanijoje ir Airijoje.

?

„Su kompanija Margaritos mokykla jau įgyvendino mokinių mobilumą Jungtinėje Karalystės Portsmouth mieste, kur trijų savaičių praktiką atliko trys dekoratyvinio apželdinimo ir aplinkos tvarkymo bei trys prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos mokiniai“, – sako projektų vadovė Rima Šeibokienė.
Seminare buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo galimybės. Direktorius T.Anilionis domėjosi apie mokinių praktikos vietas Airijoje ir Bulgarijoje, darbo stebėjimo ir šešėliavimo praktikos, kompetencijų tobulinimo galimybėmis profesijos mokytojams, ECVET principų taikymo galimybėmis besimokantiesiems, jų vertinimo tvarka.
www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian