Būsimieji verslininkai pradžiugino

Margaritos centro mokiniai sėkmingai dalyvavo respublikiniame profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių konkurse „Verslo žinios karjeros sėkmei 5“, organizuojamame Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus. Tradicinio konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomikos ir verslo žinias.

Šiemet Vabalninkas sulaukė 12 komandų iš įvairių profesinių mokyklų. Mokiniai atliko teorines testo, taip pat kūrybines užduotis, sprendė kryžiažodžius ir loginio mąstymo užduotis. Margaritos centrui atstovavo Matas Petraitis SV17 grupė), Samanta Grigelionytė (PĮVP73 grupė).

Vertinimo komisijai suvedus rezultatus, M. Petraitis konkurse užėmė II vietą, o ekonominio kryžiažodžio rungtyje buvo geriausias. S. Grigelionytė taip pat rungėsi sėkmingai ir buvo apdovanota padėkos raštu.

Mokinius konkursui rengė ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja Irena Šulskienė. Jai įteikta LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko akademiko Eugenijaus Jovaišo ir LR Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus padėka už Respublikinio profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių meistriškumo konkurso ,,Verslo žinios karjeros sėkmei 5‘‘ mokinių paruošimą konkursui, verslumo idėjų sklaida, svarų indėlį į moksleivių karjeros planavimą.

www.margarita.lt

EnglishLithuanian