Bendradarbiausime su čekais

Antradienį Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis pasirašė sutartį su Čekijos Vincento Priesnizo vardo Jeseniko verslo akademijos viešbučių mokykla (Hotelova škola Vincenze Priessnitze a Obchodni akademie Jesenik). Pagal ją su partneriais keisimės praktinio mokymosi vizitais, kuriuose dalyvaus tiek mokyklų mokytojai, tiek mokiniai.

Praėjusiais metais keletas Margaritos mokyklos barmenų specialybės mokinių dalyvavo šios čekų mokyklos kokteilių ruošimo konkurse.

„Pernai puikiai atstovavome mūsų mokyklai, todėl kilo pagrįstas noras bendradarbiauti su kolegomis čekais. Antradienį pasirašėme sutartį, pagal kurią keisimės patirtimi, mokysimės vieni iš kitų“, – sako direktorius T.Anilionis.

Margaritos mokyklos vadovas dalyvauja XVI  tarptautiniame jaunimo barmenų ir baristų konkurse Jesenike. Čia jaunieji dalyviai varžosi kavos virimo, kokteilių ruošimo srityse.

„Deja, šiemet negalėjome išsiųsti savo mokinių, kadangi nesame laimėje ERASMUS+ projekto. Tačiau, kadangi įforminome savo bendradarbiavimą sutartimi, jau kitais metais siųsime mokinius savo jėgomis, o šiais metais lauksime čekų mokinių pas mus, Panevėžyje, Margaritos mokykloje“, – apie sutarties svarbą kalba T.Anilionis.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian